VÝSLEDKY 2010

Buckův triatlon - celkové pořadí - černá kategorie (dlouhá)

Pořadí St.č. Příjmení  Jméno  rok nar. plavání 1.kolo 2.kolo 3.kolo 1.běh 2.běh Finish time
1 10 Jedlička Jaroslav 1985 0:14:14 0:26:33 0:26:51 0:28:19 0:19:16 0:19:44 2:14:57
2 1 Dvořák Richard 1981 0:17:46 0:31:14 0:29:47 0:31:17 0:17:32 0:18:30 2:26:06
3 12 Valeš Petr 1974 0:16:39 0:31:08 0:30:57 0:31:11 0:21:34 0:22:18 2:33:47
4 14 Šimáček Martin 1966 0:19:54 0:30:24 0:30:40 0:31:33 0:21:15 0:20:48 2:34:34
5 3 Jacák Roman 1974 0:17:16 0:29:56 0:29:49 0:31:48 0:21:28 0:25:15 2:35:32
6 17 Sunkovský Milan 1963 0:20:10 0:29:34 0:29:04 0:31:06 0:22:42 0:24:15 2:36:51
7 28 Thuma Miroslav 1992 0:23:43 0:27:22 0:31:29 0:32:58 0:24:00 0:24:01 2:43:33
8 4 Kouba Jaroslav 1976 0:24:01 0:28:28 0:29:15 0:30:05 0:27:22 0:25:42 2:44:53
9 15 Utíkal Martin 1991 0:21:44 0:30:47 0:33:11 0:37:00 0:22:49 0:22:42 2:48:13
10 23 Hejda Milan 1957 0:23:37 0:28:52 0:29:15 0:31:41 0:27:05 0:27:50 2:48:20
11 29 Kovalovský  Jan 1977 0:16:54 0:35:10 0:33:39 0:36:50 0:23:02 0:24:19 2:49:54
12 7 Knor  Luděk 1960 0:30:59 0:32:25 0:33:02 0:36:18 0:23:34 0:25:03 3:01:21
13 16 Pokorný Aleš 1962 0:27:05 0:31:46 0:31:47 0:33:57 0:27:00 0:30:13 3:01:48
14 5 Kiss Marian 1980 0:23:09 0:34:10 0:34:21 0:37:22 0:27:53 0:31:00 3:07:55
15 8 Šimáčková Julia 1991 0:19:07 0:38:33 0:34:57 0:39:28 0:28:55 0:29:18 3:10:18
16 27 Nodl Zdeněk 1964 0:24:48 0:36:47 0:37:11 0:40:08 0:27:48 0:27:57 3:14:39
17 2 Hofman Vít 1992 0:22:16 0:38:05 0:38:04 0:42:57 0:24:14 0:38:40 3:24:16
18 25 Horák Luboš 1970 0:30:37 0:32:48 0:36:14 0:38:55 0:34:51 0:38:04 3:31:29
19 26 Gašper Rudolf 1964 0:25:14 0:36:20 0:36:48 0:40:12 0:34:52 0:38:03 3:31:29
20 13 Pfeifer Tomáš 1966 0:15:02 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00

 

Buckův triatlon 2010 - celkové pořadí - červená kategorie (střední)

Pořadí St.č. Příjmení  Jméno  rok nar. plavání 1.kolo 2.kolo běh Finish time
1 11 Koděra Filip 1987 0:10:30 0:31:55 0:32:55 0:18:28 1:33:48
2 22 Marek Aleš 1980 0:10:20 0:30:00 0:30:54 0:24:22 1:35:36
3 31 Hejda Václav 1974 0:10:47 0:31:37 0:35:18 0:26:06 1:43:48
4 32 Pařízek Zdeněk 1963 0:12:39 0:33:53 0:37:27 0:25:50 1:49:49
5 24 Vašíček Libor 1963 0:11:34 0:35:10 0:38:12 0:27:42 1:52:38
6 18 Valchářová Zuzana 1977 0:11:13 0:36:54 0:39:42 0:31:04 1:58:53
7 20 Neužilová Helena 1964 0:12:22 0:39:18 0:40:41 0:31:07 2:03:28
8 30 Černá Hana 1959 0:12:09 0:40:14 0:43:56 0:33:40 2:09:59
9 19 Neužil Petr 1962 0:18:43 0:39:57 0:42:25 0:31:24 2:12:29

 

Buckův triatlon 2010 - pořadí ženy -červená kategorie(střední)

Pořadí St.č. Příjmení  Jméno  rok nar. plavání 1.kolo 2.kolo běh Finish time
1 18 Valchářová Zuzana 1977 0:11:13 0:36:54 0:39:42 0:31:04 1:58:53
2 20 Neužilová Helena 1964 0:12:22 0:39:18 0:40:41 0:31:07 2:03:28
3 30 Černá Hana 1959 0:12:09 0:40:14 0:43:56 0:33:40 2:09:59

 

Buckův triatlon 2010 - celkové pořadí - modrá kategorie (krátká)

Pořadí St.č. Příjmení  Jméno  rok nar. plavání kolo běh Finish time
1 21 Borseková Šárka 1984 0:09:18 0:38:35 0:10:26 0:58:19
2 6 Knorová Pavla 1987 0:09:29 0:38:27 0:12:02 0:59:58
3 9 Šimáčková Sára 1994 0:09:20 0:44:17 0:15:06 1:08:43
4 34 Širmerová Marcela 1983 0:10:14 0:52:43 0:11:27 1:14:24

Kontakt

Jirka a Milan

602 524 717
725 769 432

© 2009-2017 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode