Výsledky 2017 - XXX. ročník

16.08.2017 15:01

29. července 2017 se uskutečnil 30. ročník Buckova triatlonu.

Černý okruh - muži
(1 km plavání, 51 km kolo, 9 km běh)

Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Ročník Čas Ztráta Mezicasy
1 72 Tomáš Banka 1991 2:20:00 0:00:00 (1) 0:22:00 | (2) 0:25:41 | (3) 0:27:06 | (4) 0:28:09 | (5) 0:18:02 | (6) 0:19:02
2 61 Michal Mour 1976 2:26:52 0:06:52 (1) 0:24:47 | (2) 0:27:10 | (3) 0:27:38 | (4) 0:29:26 | (5) 0:18:38 | (6) 0:19:13
3 86 Jiří Kotlík 1976 2:31:50 0:11:50 (1) 0:20:53 | (2) 0:29:30 | (3) 0:29:12 | (4) 0:30:19 | (5) 0:20:42 | (6) 0:21:14
4 63 Martin Štíbal 1988 2:32:39 0:12:39 (1) 0:22:43 | (2) 0:29:55 | (3) 0:29:36 | (4) 0:31:30 | (5) 0:19:03 | (6) 0:19:52
5 71 Pavel Štajer 1986 2:36:15 0:16:15 (1) 0:26:34 | (2) 0:29:29 | (3) 0:29:44 | (4) 0:31:50 | (5) 0:19:14 | (6) 0:19:24
6 58 Matěj Žák 1991 2:40:34 0:20:34 (1) 0:24:50 | (2) 0:27:47 | (3) 0:29:37 | (4) 0:31:19 | (5) 0:22:05 | (6) 0:24:56
7 62 Petr Chalupa 1985 2:47:15 0:27:15 (1) 0:24:52 | (2) 0:30:03 | (3) 0:30:57 | (4) 0:35:43 | (5) 0:22:53 | (6) 0:22:47
8 59 Josef Cipra 1989 2:53:25 0:33:25 (1) 0:21:38 | (2) 0:33:58 | (3) 0:35:32 | (4) 0:36:56 | (5) 0:24:13 | (6) 0:21:08
9 69 Jan Elsnic 1988 2:57:22 0:37:22 (1) 0:28:55 | (2) 0:31:32 | (3) 0:31:40 | (4) 0:33:48 | (5) 0:25:29 | (6) 0:25:58
10 56 Jiří Hejna 1976 3:00:00 0:40:00 (1) 0:29:46 | (2) 0:31:23 | (3) 0:33:27 | (4) 0:35:26 | (5) 0:24:18 | (6) 0:25:40
11 30 Milan Hejda 1857 3:11:52 0:51:52 (1) 0:32:27 | (2) 0:31:00 | (3) 0:32:19 | (4) 0:34:25 | (5) 0:30:09 | (6) 0:31:32
12 85 Radúz Štekl 1982 3:15:05 0:55:05 (1) 0:23:20 | (2) 0:33:35 | (3) 0:37:06 | (4) 0:41:51 | (5) 0:27:07 | (6) 0:32:06
13 68 Matěj Polánek 1991 3:19:36 0:59:36 (1) 0:26:31 | (2) 0:37:30 | (3) 0:39:42 | (4) 0:44:38 | (5) 0:25:02 | (6) 0:26:13
14 67 Jakub Čamek 1975 3:23:44 1:03:44 (1) 0:23:50 | (2) 0:36:53 | (3) 0:40:04 | (4) 0:25:06 | (5) 0:29:25 | (6) 0:48:26
15-16 82 Luboš Horák 1970 3:42:06 1:22:06 (1) 0:39:31 | (2) 0:32:26 | (3) 0:36:52 | (4) 0:41:01 | (5) 0:34:26 | (6) 0:37:50
15-16 83 Ruda Gašper 1964 3:42:06 1:22:06 (1) 0:30:23 | (2) 0:36:11 | (3) 0:38:41 | (4) 0:42:36 | (5) 0:36:25 | (6) 0:37:50

 

Černý okruh - ženy
(1 km plavání, 51 km kolo, 9 km běh)

Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Ročník Čas Ztráta Mezicasy
1 37 Silva Lovětínská 1964 3:01:09 0:00:00 (1) 0:27:51 | (2) 0:31:37 | (3) 0:32:40 | (4) 0:36:28 | (5) 0:25:12 | (6) 0:27:21
2 65 Markéta Děkanovská 1977 3:01:20 0:00:11 (1) 0:24:40 | (2) 0:34:04 | (3) 0:35:14 | (4) 0:37:46 | (5) 0:24:39 | (6) 0:24:57
3 64 Kateřina Štíbalová 1989 3:06:33 0:05:24 (1) 0:24:02 | (2) 0:34:58 | (3) 0:37:24 | (4) 0:40:42 | (5) 0:23:59 | (6) 0:25:28

 

Červený okruh - muži
(0,33 km plavání, 34 km kolo, 4,5 km běh)

Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Ročník Čas Ztráta Mezicasy
1 14 Radek Baslík 1979 1:21:49 0:00:00 (1) 0:10:17 | (2) 0:28:59 | (3) 0:24:07 | (4) 0:18:26
2 51 Robert Dobrý 1974 1:23:48 0:01:59 (1) 0:11:21 | (2) 0:26:23 | (3) 0:25:00 | (4) 0:21:04
3 91 Ladislav Bodó 1967 1:25:11 0:03:22 (1) 0:10:20 | (2) 0:28:57 | (3) 0:24:07 | (4) 0:21:47
4 41 Miroslav Černý 1972 1:27:02 0:05:13 (1) 0:10:16 | (2) 0:28:59 | (3) 0:25:41 | (4) 0:22:06
5 95 Roman Jacák 1974 1:27:24 0:05:35 (1) 0:08:07 | (2) 0:31:14 | (3) 0:28:01 | (4) 0:20:02
6 12 Tomáš Lakomý 1984 1:29:18 0:07:29 (1) 0:08:12 | (2) 0:31:08 | (3) 0:28:10 | (4) 0:21:48
7 38 Jiří Hlavsa 1977 1:30:38 0:08:49 (1) 0:10:57 | (2) 0:29:04 | (3) 0:30:37 | (4) 0:20:00
8 52 Ivo Rybář 1980 1:31:05 0:09:16 (1) 0:10:48 | (2) 0:29:00 | (3) 0:28:43 | (4) 0:22:34
9 55 Petr Zíka 1977 1:32:51 0:11:02 (1) 0:10:44 | (2) 0:28:00 | (3) 0:31:47 | (4) 0:22:20
10 39 Martin Tlustý 1981 1:33:21 0:11:32 (1) 0:09:30 | (2) 0:02:08 | (3) 0:58:24 | (4) 0:23:19
11 43 Miloslav Macháček 1976 1:33:57 0:12:08 (1) 0:10:18 | (2) 0:31:54 | (3) 0:27:34 | (4) 0:24:11
12 40 Václav Klos 1960 1:35:43 0:13:54 (1) 0:12:06 | (2) 0:27:10 | (3) 0:35:53 | (4) 0:20:34
13 89 Petr Špička 1960 1:35:59 0:14:10 (1) 0:11:25 | (2) 0:29:31 | (3) 0:31:31 | (4) 0:23:32
14 54 Matěj Zíka 2001 1:36:48 0:14:59 (1) 0:09:50 | (2) 0:33:16 | (3) 0:33:21 | (4) 0:20:21
15 15 Jiří Dušek 1973 1:36:58 0:15:09 (1) 0:08:46 | (2) 0:31:10 | (3) 0:32:48 | (4) 0:24:14
16 27 Václav Daníček 1995 1:37:07 0:15:18 (1) 0:12:20 | (2) 0:31:16 | (3) 0:33:57 | (4) 0:19:34
17 7 Jan Přibík 1974 1:37:54 0:16:05 (1) 0:11:18 | (2) 0:30:53 | (3) 0:32:44 | (4) 0:22:59
18 6 Martin Kettner 1987 1:38:04 0:16:15 (1) 0:09:59 | (2) 0:30:57 | (3) 0:31:14 | (4) 0:25:54
19 22 Richard Pavlíček 1976 1:39:29 0:17:40 (1) 0:11:06 | (2) 0:29:06 | (3) 0:31:53 | (4) 0:27:24
20 19 Milan Bílý 1970 1:39:36 0:17:47 (1) 0:12:09 | (2) 0:30:57 | (3) 0:33:03 | (4) 0:23:27
21 13 Viktor Kraus 1982 1:41:21 0:19:32 (1) 0:09:34 | (2) 0:31:41 | (3) 0:34:52 | (4) 0:25:14
22 33 Radim Knor 1965 1:42:23 0:20:34 (1) 0:12:00 | (2) 0:31:17 | (3) 0:34:45 | (4) 0:24:21
23 31 Martin Ouda 1974 1:42:44 0:20:55 (1) 0:11:40 | (2) 0:33:58 | (3) 0:35:28 | (4) 0:21:38
24 44 Tomáš Froněk 1979 1:44:52 0:23:03 (1) 0:11:06 | (2) 0:31:04 | (3) 0:33:28 | (4) 0:29:14
25 90 Lukáš Kytka 1982 1:45:03 0:23:14 (1) 0:11:48 | (2) 0:34:51 | (3) 0:36:20 | (4) 0:22:04
26 94 Jakub Kozubík 1991 1:47:39 0:25:50 (1) 0:10:41 | (2) 0:33:18 | (3) 0:37:29 | (4) 0:26:11
27 70 Miroslav Vejražka 1961 1:48:12 0:26:23 (1) 0:14:05 | (2) 0:33:37 | (3) 0:35:43 | (4) 0:24:47
28 53 Leoš Husák 1993 1:52:22 0:30:33 (1) 0:11:14 | (2) 0:35:25 | (3) 0:40:08 | (4) 0:25:35
29 17 Petr Pánek 1978 1:52:56 0:31:07 (1) 0:12:56 | (2) 0:37:07 | (3) 0:37:35 | (4) 0:25:18
30 24 Jan Kovalský 1976 1:54:15 0:32:26 (1) 0:11:32 | (2) 0:34:17 | (3) 0:39:01 | (4) 0:29:25
31 66 Martin Lipert 1968 1:54:44 0:32:55 (1) 0:12:59 | (2) 0:34:57 | (3) 0:39:23 | (4) 0:27:25
32 93 David Čamek 2003 2:00:55 0:39:06 (1) 0:09:52 | (2) 0:40:08 | (3) 0:44:15 | (4) 0:26:40
33 96 David Nechyba 2004 2:03:06 0:41:17 (1) 0:10:40 | (2) 0:40:04 | (3) 0:44:41 | (4) 0:27:41
34 46 Aleš Brázdil 1975 2:03:46 0:41:57 (1) 0:15:18 | (2) 0:34:54 | (3) 0:37:32 | (4) 0:36:02
35 28 Vít Hofman 1992 2:11:20 0:49:31 (1) 0:12:55 | (2) 0:41:00 | (3) 0:48:56 | (4) 0:28:29

 

Červený okruh - ženy
(0,33 km plavání, 34 km kolo, 4,5 km běh)

Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Ročník Čas Ztráta Mezicasy
1 92 Marina Urbanová 1987 1:32:08 0:00:00 (1) 0:11:42 | (2) 0:34:07 | (3) 0:22:39 | (4) 0:23:40
2 8 Pavlína Přibíková 1983 1:35:13 0:03:05 (1) 0:09:21 | (2) 0:30:11 | (3) 0:32:55 | (4) 0:22:46
3 9 Kristýna Soukupová 1992 1:42:55 0:10:47 (1) 0:11:34 | (2) 0:34:04 | (3) 0:35:36 | (4) 0:21:41
4 20 Kamila Elsnicová 1986 1:47:10 0:15:02 (1) 0:10:48 | (2) 0:32:31 | (3) 0:35:00 | (4) 0:28:51
5 29 Lída Dobrá 1981 1:48:25 0:16:17 (1) 0:10:48 | (2) 0:32:59 | (3) 0:34:26 | (4) 0:30:12
6 21 Monika Dobrá 1978 1:49:18 0:17:10 (1) 0:11:34 | (2) 0:32:12 | (3) 0:34:23 | (4) 0:31:09
7 10 Lucie Hejnová 1985 1:49:46 0:17:38 (1) 0:12:02 | (2) 0:33:45 | (3) 0:36:09 | (4) 0:27:50
8 36 Petra Šteklová 1981 1:53:09 0:21:01 (1) 0:10:19 | (2) 0:37:39 | (3) 0:40:20 | (4) 0:24:51
9 23 Alžběta Brabcová 1990 1:54:43 0:22:35 (1) 0:10:49 | (2) 0:37:36 | (3) 0:41:03 | (4) 0:25:15
10 25 Martina Němcová 1977 2:00:44 0:28:36 (1) 0:12:11 | (2) 0:35:44 | (3) 0:39:08 | (4) 0:33:41
11 35 Zuzana Černá 1979 2:10:26 0:38:18 (1) 0:13:09 | (2) 0:39:13 | (3) 0:44:48 | (4) 0:33:16

 

Modrý okruh - muži (0,33 km plavání, 17 km kolo, 2 km běh)

Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Ročník Čas Ztráta Mezicasy
1 87 Florian Ketman 2006 0:51:13 0:00:00 (1) 0:09:32 | (2) 0:32:13 | (3) 0:09:28
2 3 Patrik Pavlíček 2004 0:54:19 0:03:06 (1) 0:09:59 | (2) 0:32:56 | (3) 0:11:24
3 34 Viktor Vaníček 2006 1:10:30 0:19:17 (1) 0:13:07 | (2) 0:43:32 | (3) 0:13:51
4 1 Matěj Mour 2006 1:14:53 0:23:40 (1) 0:13:01 | (2) 0:48:28 | (3) 0:13:24

 

Modrý okruh - ženy (0,33 km plavání, 17 km kolo, 2 km běh)

Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Ročník Čas Ztráta Mezicasy
1 81 Adéla Kotlíková 2005 0:54:38 0:00:00 (1) 0:11:20 | (2) 0:33:07 | (3) 0:10:11
2 88 Julie Ketmanova 2004 1:05:13 0:10:35 (1) 0:10:10 | (2) 0:42:59 | (3) 0:12:04
3 2 Iva Pavlíčková 1979 1:05:35 0:10:57 (1) 0:12:07 | (2) 0:39:19 | (3) 0:14:09
4 4 Kateřina Jirkovská 1975 1:10:18 0:15:40 (1) 0:12:55 | (2) 0:42:47 | (3) 0:14:36


Výsledky jsou k dispozici ke stažení zde: Výsledky Triatlon Bucek 2017.

Zpět

Kontakt

Jirka a Milan

602 524 717
725 769 432

© 2009-2017 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode