Výsledky 2010

02.08.2010 10:39

Buckův triatlon - celkové pořadí - černá kategorie (dlouhá)

Poř. St.č. Příjmení Jméno; rok nar. plavání 1.kolo 2.kolo 3.kolo 1.běh 2.běh Finish time
1 10 Jedlička Jaroslav 1985 14:14 26:33 26:51 28:19 19:16 19:44 2:14:57
2 1 Dvořák Richard 1981 17:46 31:14 29:47 31:17 17:32 18:30 2:26:06
3 12 Valeš Petr 1974 16:39 31:08 30:57 31:11 21:34 22:18 2:33:47
4 14 Šimáček Martin 1966 19:54 30:24 30:40 31:33 21:15 20:48 2:34:34
5 3 Jacák Roman 1974 17:16 29:56 29:49 31:48 21:28 25:15 2:35:32
6 17 Sunkovský Milan 1963 20:10 29:34 29:04 31:06 22:42 24:15 2:36:51
7 28 Thuma Miroslav 1992 23:43 27:22 31:29 32:58 24:00 24:01 2:43:33
8 4 Kouba Jaroslav 1976 24:01 28:28 29:15 30:05 27:22 25:42 2:44:53
9 15 Utíkal Martin 1991 21:44 30:47 33:11 37:00 22:49 22:42 2:48:13
10 23 Hejda Milan 1957 23:37 28:52 29:15 31:41 27:05 27:50 2:48:20
11 29 Kovalovský  Jan 1977 16:54 35:10 33:39 36:50 23:02 24:19 2:49:54
12 7 Knor  Luděk 1960 30:59 32:25 33:02 36:18 23:34 25:03 3:01:21
13 16 Pokorný Aleš 1962 27:05 31:46 31:47 33:57 27:00 30:13 3:01:48
14 5 Kiss Marian 1980 23:09 34:10 34:21 37:22 27:53 31:00 3:07:55
15 8 Šimáčková Julia 1991 19:07 38:33 34:57 39:28 28:55 29:18 3:10:18
16 27 Nodl Zdeněk 1964 24:48 36:47 37:11 40:08 27:48 27:57 3:14:39
17 2 Hofman Vít 1992 22:16 38:05 38:04 42:57 24:14 38:40 3:24:16
18 25 Horák Luboš 1970 30:37 32:48 36:14 38:55 34:51 38:04 3:31:29
19 26 Gašper Rudolf 1964 25:14 36:20 36:48 40:12 34:52 38:03 3:31:29
20 13 Pfeifer Tomáš 1966 15:02 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 0:00:00

 

Buckův triatlon 2010 - celkové pořadí - červená kategorie (střední)

Pořadí St.č. Příjmení  Jméno  rok nar. plavání 1.kolo 2.kolo běh Finish time
1 11 Koděra Filip 1987 0:10:30 0:31:55 0:32:55 0:18:28 1:33:48
2 22 Marek Aleš 1980 0:10:20 0:30:00 0:30:54 0:24:22 1:35:36
3 31 Hejda Václav 1974 0:10:47 0:31:37 0:35:18 0:26:06 1:43:48
4 32 Pařízek Zdeněk 1963 0:12:39 0:33:53 0:37:27 0:25:50 1:49:49
5 24 Vašíček Libor 1963 0:11:34 0:35:10 0:38:12 0:27:42 1:52:38
6 18 Valchářová Zuzana 1977 0:11:13 0:36:54 0:39:42 0:31:04 1:58:53
7 20 Neužilová Helena 1964 0:12:22 0:39:18 0:40:41 0:31:07 2:03:28
8 30 Černá Hana 1959 0:12:09 0:40:14 0:43:56 0:33:40 2:09:59
9 19 Neužil Petr 1962 0:18:43 0:39:57 0:42:25 0:31:24 2:12:29

 

Buckův triatlon 2010 - pořadí ženy - červená kategorie (střední)

Pořadí St.č. Příjmení  Jméno  rok nar. plavání 1.kolo 2.kolo běh Finish time
1 18 Valchářová Zuzana 1977 0:11:13 0:36:54 0:39:42 0:31:04 1:58:53
2 20 Neužilová Helena 1964 0:12:22 0:39:18 0:40:41 0:31:07 2:03:28
3 30 Černá Hana 1959 0:12:09 0:40:14 0:43:56 0:33:40 2:09:59

 

Buckův triatlon 2010 - celkové pořadí - modrá kategorie (krátká)

Pořadí St.č. Příjmení  Jméno  rok nar. plavání kolo běh Finish time
1 21 Borseková Šárka 1984 0:09:18 0:38:35 0:10:26 0:58:19
2 6 Knorová Pavla 1987 0:09:29 0:38:27 0:12:02 0:59:58
3 9 Šimáčková Sára 1994 0:09:20 0:44:17 0:15:06 1:08:43
4 34 Širmerová Marcela 1983 0:10:14 0:52:43 0:11:27 1:14:24

 

Zpět

Kontakt

Jirka a Milan

602 524 717
725 769 432

© 2009-2017 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode